Słodki Muffin - najlepsze torty i muffiny artystyczne w Warszawie | Torty Warszawa | Torty na zamówienie | Torty dla dzieci | Torty weselne | Muffinki

O nas

Słodki Muffin to niezwykła pracownia cukiernicza. Dlaczego niezwykła? Z naprawdę wielu powodów! Po pierwsze: pieczemy tylko z naturalnych składników! Zwyczajnie uwielbiamy wykorzystywać owoce sezonowe. Również na zimę jesteśmy przygotowani – zimą używamy własnoręcznie robionych konfitur i powideł – smaki jak z babcinej spiżarni w nowoczesnej, naszej odsłonie. Po drugie i najważniejsze: pieczemy z miłością. Do każdego naszego wypieku podchodzimy z wielkim sercem i z radością uczestniczymy w procesie jego wytwarzania. Miłość i pasja to nasze tajemne przyprawy, którymi doprawiamy nasze słodkości.

Co nas wyróżnia

Nasze wypieki są nie tylko smaczne… Są prawdziwymi dziełami sztuki kulinarnej! Nie tylko dzięki niewątpliwym walorom smakowym. Również dzięki ręcznie wykonanym zdobieniom każdy tort, cupcake czy ciasteczko są nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również prawdziwą ucztą dla oczu. Sprawdź naszą wyobraźnię! Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Nasza kreatywność nierzadko zadziwia nawet nas samych. Zajrzyj do naszego świata, zanurz się w kulinarnym artyzmie i wynieś swoje doznania kulinarne na zupełnie inny, niespotykany wcześniej sposób. Jedzenie to przyjemność. A jedzenie naszych tortów, ciasteczek i innych cudownych słodkości to uczta, która skusiłaby nawet bogów.

Mój sekret

Wyznam wam coś w najgłębszej tajemnicy: Słodki Muffin to moje „drugie dziecko”, prawdziwe spełnienie moich marzeń i snów. Nie potrafię wyobrazić sobie lepszej pracy. O ile oczywiście taki słodki biznes można nazwać pracą – szczerze mówiąc, ja mam wątpliwości. Słodki Muffin to pasja, miłość i szczęście – i z rozkoszą podzielę się tymi uczuciami ze wszystkimi, którzy mają ochotę wejść do mojego słodkiego świata. Zapraszam serdecznie. Każdy miłośnik uroczych i smakowitych słodkości znajdzie tutaj miejsce dla siebie.

Nasze zalety

1
Elastyczność i ukierunkowanie na Klienta.

Wypieki to moja pasja, którą pielęgnuję od lat. Dzięki doświadczeniu i pracy z klientami zarówno indywidualnymi jak i korporacyjnymi jestem w stanie spełnić każde cukiernicze marzenie.

2
Bogate doświadczenie

Pierwsze wypieki powstawały pod czujnym i troskliwym okiem mojej ukochanej babci Albinki. To ona udzielała rad i wskazówek. Tę wiedzę wykorzystuję do dziś łącząc ją umiejętnie z nowinkami z branży cukierniczej. Dzięki temu miałam ogromną przyjemność przygotować tort urodzinowy dla Sir Paula McCartney’a. To był dla mnie ogromny zaszczyt.

3
Wyobraźnia i kreatywność

Nie do końca wiesz jak ma wyglądać tort urodzinowy dla Twojej pociechy? Nie ma problemu – zadzwoń do nas a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Nie orientujesz się w trendach ślubnych? Żaden kłopot. Dzięki wieloletniej współpracy z Portalem ABC Ślubu jestem na czasie i chętnie pomogę dobrać odpowiednią oprawę. Twój tort weselny z pewnością będzie niezapomniany!

Nasz zespół

  • Ula

    Słodki Muffin to moje „drugie dziecko”, spełnienie moich snów. Nie wyobrażam sobie lepszej pracy....

Skontaktuj się z nami 663 263 863