Słodki Muffin - najlepsze torty i muffiny artystyczne w Warszawie | Torty Warszawa | Torty na zamówienie | Torty dla dzieci | Torty weselne | Muffinki

Rekomendacje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat w naszej pracowni wykonaliśmy wiele pięknych tortów, muffinek, babeczek, ciast i ciasteczek. Od wszystkich naszych klientów dostajemy wyrazy uznania i wdzięczności za uświetnienie przyjęcia doskonałym smakiem naszych wyrobów. Każde dziecko, które dostało na urodziny wykonany przez nas tort było nim zachwycone. Dziękujemy Państwu za te słowa uznania, którymi chcielibyśmy się chociaż w części pochwalić. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy naszych klientów.

Najlepsze Cupcake’s jakie w życiu jadłam

Joanna Jędrzejczyk, Mistrzyni UFC

Jak spełniać marzenia…?

Trzeba w nie wierzyć i za nimi podążać

Słodki Muffin to potrafi!!!

Dlatego polecam!!!

Spróbować, żeby poczuć się jak w bajce.

Chociaż takich cudów jakie Ula wyczarować potrafi to na żadnej ze stron w bajkach nie znajdziecie 🙂

Agnieszka Cegielska, Prezenterka TVN S.A.

W imieniu całej spółki Benefit Systems pragnę podziękować cukierni Słodki Muffin za przygotowanie pysznych niespodzianek dla naszych Pracownic z okazji Dnia Kobiet.

Ewa Rygiel, Benefit Systems 
http://www.benefitsystems.pl/

Współpracę z Panią Ulą cenimy przede wszystkim za indywidualne podejście do każdego zamówienia, serce wkładane w misterne wykonanie każdego muffinka i oczywiście ich doskonały smak! Dzięki współpracy ze Słodkim Muffinem nasi Klienci otrzymują słodkie podziękowanie za zrealizowane u nas zlecenia- muffinki zostają dostarczone pięknie zapakowane i zawsze na czas.

Aleksandra Osowiecka, BeeProduction
http://www.beeproduction.pl/

Polecamy bardzo, bardzo! 🙂

Magdalena Sadkowska & Maciej Bilski , Nowożeńcy

W najważniejszym dniu w naszym życiu, zdecydowaliśmy się na usługi Słodkiego Muffina. Nie zawiedliśmy się. Słodki Muffin to pełen profesjonalizm, jak również życzliwość. P. Ula jest osobą bardzo uczciwą, wszystko na co się umówiliśmy – zgadzało się, a nawet było jeszcze pyszniejsze niż się spodziewaliśmy! Co najważniejsze, jest osobą bardzo punktualną, więc nie musieliśmy się niczym przejmować. Telefon Pani Uli jest wyróżniony na mojej liście, to tzw. „pewniak”. Ostatnio zamawiałam tort dla męża – był zachwycony! Z czystym sumieniem – polecam!

Lidia Klass, Panna Młoda

Dziękujemy firmie Słodki Muffin za przygotowanie niezwykłego tortu dla Sir Paula McCartney’a, którego koncert odbył się dnia 22 czerwca 2013 r na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Doceniamy Państwa profesjonalizm i zaangażowanie w realizację zlecenia, które wykonane zostało w ekspresowym tempie i którego finalny efekt zachwycił naszego wyjątkowego Gościa.

Marcin Herra, Stadion Narodowy w Warszawie
http://www.stadionnarodowy.org.pl/

Słodki Muffin pełen zmysłów! Niewidzialna Wystawa gorąco poleca Słodkiego Muffina na każdą okazję – nam te niezwykłe słodkości towarzyszą od 2 lat, za każdym kolejnym razem smakując i zaskakując bardziej! Piękne, pomysłowe wykonanie – mimo, iż nie jest widoczne dla wszystkich z naszego zespołu, aromat i niebiański smak, dostarcza mnóstwo uciechy! Spróbujcie, polecamy!

Małgorzata Szumowska, Dyrektor Generalny, Niewidzialna Wystawa
http://niewidzialna.pl/

Pyszności ze Słodkiego Muffina? TAAAKKK!!! Polecamy! Nasz Słodki Stół przygotowany przez Ekipę Słodkiego Muffina z Panią Ulą na czele zachwycił nas samych, a także wszystkich gości. Same pyszności, wszystko śliczne – nikt nie mógł się oprzeć 🙂 Takie wyjątkowe smakołyki, przygotowane przez tak wyjątkowych ludzi, uświetnią każdy wyjątkowy dzień 🙂
Polecamy wszystkim!

Magda i Adam, Nowożeńcy

Skontaktuj się z nami 663 263 863