Candy Bar Warszawa | Słodkie stoły Warszawa | Słodki Stół | Torty Weselne | Słodki Muffin - pracownia tortów i muffinów artystycznych

Candy bar Warszawa

Słodkie stoły – galeria

słodkie stoły warszawa | candy bar warszawa

Specjalna uroczystość z całą pewnością wymaga specjalnej oprawy. W pewnych sytuacjach nie można godzić się na kompromisy i półśrodki, prawda? A przepiękne tematyczne słodkie stoły uświetnią Twoją wyjątkową uroczystość. Pozwól się ponieść magii chwili, zachwyć siebie i wszystkich gości niepowtarzalnymi, bo ręcznie robionymi słodkościami. Spraw, by Twoja uroczystość długo jeszcze nie zeszła z ust wszystkich obecnych. Nasze tematyczne słodkie stoły uwiodą swym wyglądem i walorami smakowymi każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Tworzone są przecież przez nas – prawdziwych pasjonatów i wirtuozów pięknej sztuki cukiernictwa.

Przygotujemy znakomite słodkości, które cieszą nie tylko podniebienie ale też oko. Przecież je się również oczami – w końcu nic tak nie zachęca do jedzenia, jak piękne, wykonane z dbałością o każdy szczegół wypieki. Wypieki, które można zaliczyć do dzieł sztuki kulinarnej po prostu smakują lepiej.

Dlaczego my? To proste!

Chcesz by Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju? Bez obaw – wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie dzięki czemu słodki bufet podkreśli charakter Twojego przyjęcia. Ustalenie z Tobą wszelkich szczegółów dotyczących przyjęcia – gości, okazji i indywidualnych upodobań, zarówno smakowych, jak i estetycznych to będzie dla nas czysta przyjemność. Przyjemność, która bezpośrednio przełoży się na najwyższą jakość naszych słodkości.

A ile to kosztuje?

Cenę candy baru uzależniamy od ilości oraz rodzaju słodyczy, a także od rodzaju i ilości dekoracji. Całość wykonujemy ręcznie i w stu procentach sami. Martwi Cię organizacja przyjęcia? Myślisz, że nie dasz rady przygotować z naszych słodkości przyciągającego wzrok słodkiego stołu? Zupełnie niesłusznie. Na miejscu przyjęcia ustawiamy dekoracje oraz układamy słodycze na naszych naczyniach. O nic nie musisz się martwić.Wszystko będzie idealnie.

W naszej ofercie posiadamy również między innymi:

Nasze torty i muffiny – więcej zdjęć

Skontaktuj się z nami 663 263 863