Torty dla dzieci Warszawa | Torty na roczek | Słodki Muffin

Torty dla dzieci Warszawa

Torty dla dzieci – galeria

torty dla dzieci | tort z misiami

Najpiękniejsze torty dla dzieci Warszawa! Gwarancją udanej zabawy urodzinowej, jest wypasiony, kolorowy i smaczny tort urodzinowy. Żeby przypadł do gustu małemu solenizantowi i jego gościom, tort dla dziecka musi spełniać trzy wymagania. Jakie? Już Wam piszemy.

Magia barw

Po pierwsze, dziecięce torty muszą być bajecznie kolorowe. Dlaczego? Zastanówmy się… Czy ktoś widział i zna dzieci, które nie lubią kolorowych rzeczy? W dodatku przyozdobionych ulubionymi bohaterami z bajek? Chyba nie. I właśnie tak przechodzimy do drugiego ważnego warunku, dzięki któremu tort urodzinowy, zyskuje w oczach dzieci, czyli…

Wyjątkowa dekoracja

Na torcie dla dziecka, musi zasiadać jego ulubiona postać z bajki / zwierzątko. Nie ma bardziej wypasionego tortu od tego, na którym widnieją postacie Minionków, dumnie zasiada Świnka Peppa, rozświetla go kolorowa tęcza, obsiada go stado motylków lub który jest w kształcie wozu strażackiego. Jednak wygląd to nie wszystko. I tutaj dochodzimy do kolejnego, równie ważnego punktu…

Ach ten smak…

Idealny tort urodzinowy dla dziecka, musi przede wszystkim SMAKOWAĆ. Bajeczna czekolada, wesoła malina, a może nieśmiała wanilia? Te kuszące i nęcące smaki to jedynie niewielka namiastka wszystkich, gotowych zaprezentować się w torcie urodzinowym smaków, które możemy Wam zaproponować.

No dobrze, skoro wiemy już czego pragną dzieci, poświęćmy chwilę aby spojrzeć na torty dla dzieci oczami rodziców. Zapomnijmy na chwilę o bajkach, neonowych kolorach czy motylkach. Torty dla dzieci, na które zdecydują się rodzice, muszą być wykonane przede wszystkim z najświeższych składników, bez całej tej chemii, konserwantów czy czego tam jeszcze. Skąd się biorą w takim razie tęczowe barwy, wspomniane niejednokrotnie w powyższym tekście? Uzyskujemy je przy pomocy naturalnych barwników.

Podsumowując…

Skąd się biorą idealne torty na roczek, torty dla dzieci czy torty urodzinowe? Z połączenia mega wyrazistych kolorów, wystrzałowych smaków, naturalnych i świeżych składników. Właśnie tak powstają nasze torty o których marzą dzieci i… rodzice. Polecamy nasze torty dla dzieci Warszawa!

W naszej ofercie posiadamy również między innymi:

Nasze torty i muffiny – więcej zdjęć

Skontaktuj się z nami 663 263 863