Słodki Muffin

Wszystkie nasze torty są niezwykłe także dlatego, że tworzy je wyjątkowy zespół.

Wspólna pasja, dążenie do rozwoju sprawiają, że pieczemy torty najwyższej jakości.

663 263 863 
ula@slodkimuffin.pl ul.Obozowa 95, 01-433 Warszawa

Bądź z nami na co dzień na Instagramie

Archiwum

Dzieci uwielbiają bohaterów ulubionych bajek do tego stopnia, że często nie wyobrażają sobie wymarzonego tortu bez tych postaci. Ada na piąte urodziny dostała drip cake z ukochaną Roszpunką. Postaci towarzyszą lizaki bezowe, beziki i makaroniki oraz piękne literki składające się w imię

Kto oglądał bajkę „Rio” ten wie, że jest ona pełna kolorów i barw. Ten kolorowy tort wykonałyśmy w masie cukrowej, cieniowanej na niebiesko. Na niej znajdują się elementy z bajki, czyli tropikalna dżungla, oraz imię i cyfra wycięta z masy cukrowej

Imponujący, morski tort z ulubienicą dziewczynek - syrenką Arielką. Cały w niebieskiej masie cukrowej, ozdobionymi elementami morskiej flory wykonanymi własnoręcznie również z masy cukrowej. Widać nawet piasek zrobiony z biszkoptu! Bogactwo kolorów i idealne odwzorowanie bohaterki sprawiają, że tort prezentuje się niesamowicie.

Uroczy żółty kanarek z bajki Looney Tunes - znacie go? To Tweety! Tutaj siedzi sobie na torcie, wykonany ręcznie z plastycznej masy cukrowej. Jubilatka była zachwycona, gdy ujrzała na szczycie tortu swojego ulubionego bohatera.

Delikatny, pastelowy tort dwupiętrowy w kremie, z dodatkiem dripu czyli polewy z czekolady. Udekorowany żywymi eustomami i bezikami, ale główną ozdobą jest figurka Tweetiego - bohatera słynnej kreskówki. Piękny i delikatny, dziewczęcy tort w sam raz na urodziny.

Wesoły, uroczy torcik dla dziewczynki, na którą znajomi i rodzina mówią Żabcia. Dlatego właśnie na różowej polewie siedzi sobie zielona żabka w koronie, wymodelowana z masy cukrowej. Obok piękne żywe goździki, gipsówka i makaroniki z bezikami. Całości dopełnia chorągiewka z napisem, na pięknych,

Nieco romantyczny, elegancki drip cake z muzyką i filmem w tle. Dla Julki, której pasje odzwierciedlają właśnie ozdoby z masy cukrowej. Do tego beziki, makaroniki w kolorze fuksji i żywe kwiaty. Złoty pyłek pokrywający literki i cyfry wspaniale komponują się z turkusowym dripem.

Kolorowy i wesoły tort dla Maurycego, który jest zagorzałym fanem traktorów. Z przyczepy ciągniętej przez pojazd wygląda do nas mała, różowa świnka. Wszystkie dekoracje są z masy cukrowej, ale sam tort pokryty jest kremem w kolorze błękitnego nieba.

Zabawny tort podgryziony przez cukrowego jednorożca. Jak widać, potrójnie czekoladowy tort okazał się dla niego zbyt wielki i poprzestał na jednym porządnym kawałku. tort pokryty został turkusowym kremem, ozdobiony rozetkami wyciśniętymi z rękawa cukierniczego i kolorowym cukrowym confetti.